Optymalizacja procesu windykacji

Autor: 23 grudnia 2015Wierzyciel

Nasz zespół złożony z doświadczonych radców prawnych zoptymalizuje dla Twojej organizacji model windykacji należności. Nasze działania mają na celu maksymalne skrócenie czasu odzyskiwania długu i minimalizowanie kosztów z tym związanych.

Opracowane przez nasz szkolenia oraz studia podyplomowe, przygotują pracowników firmy do współpracy z kancelarią prawną, poprawiając wydajność i obniżając koszty windykacji. Dzięki współpracy z Wyższą Szkołą Administracji Publicznej w Szczecinie jesteśmy wstanie zapewnić zewnętrzne finansowanie studiów podyplomowych dla pracowników firmy na poziomie do 80%. Dzięki nam ponosząc minimalne nakłady Twoja firma może zyskać wykwalifikowanych pracowników, którzy dodatkowo zostaną zmotywowani do pracy poprzez podnoszenie kwalifikacji.

Dostarczamy gotowe rozwiązania umożliwiające ograniczenie do niezbędnego minimum obieg dokumentów wewnątrz organizacji jak i w relacji z kancelarią prawną obsługującą sądowy etap procesu windykacji. Stosowanie E – sądu i podpisu elektronicznego umożliwia redukcję kosztów nawet o 40 % w stosunku do tradycyjnych rozwiązań windykacyjnych.

Jeżeli masz pytania kliknij i skorzystaj z formularza lub telefonu aby skontaktować się z nam.